Paykasa ile Güvenle Alışveriş Yapın

Güvenle Alışveriş Yapın

Paykasanın Türkiye genelinde her geçen gün daha fazla tercih edildiği göze çarpmaktadır. Özellikle alışveriş severler tarafından kolay bulunmakta ve sık sık kullanılmaktadır. İngiltere merkezli olan Ceresline Voucher Limited şirketi tarafından hizmete açılan paykasa, gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından bilinmektedir. İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde bu sisteme başvurulabilmektedir.

Bugün evden çıkmadan tüm ihtiyaçlarınızı internetten karşılayabilirsiniz. Ne var ki internet üzerinden alışveriş yapmanın da kendi içinde yöntemleri, riskleri bulunmaktadır. Her siteden alışveriş yapamayacağınız gibi her ödeme yöntemini de internette kullanmamalısınız.

Paykasa ile Güvenle Alışveriş Yapın

Paykasanın kullanıcılarına en büyük avantajı güven olmaktadır. Güvenli şekilde alışveriş yapıldığı takdirde hem daha keyifli hem de kazançlı çıkılmaktadır. Bu noktada paykasanın tercih edilme nedenlerinden birine güvenlik demek mümkündür.

Güvenle alışveriş yapıldığı takdirde hem kuşkularınız ortadan kalkacak hem de sisteme olan inancınız artacaktır. Paykasanın kendi içinde son derece profesyonel ve donanımlı bir sistemi vardır. Bu nedenle tercih edilirken iki kez düşünmeye gerek kalmadan üye olunması önerilmektedir.

Paykasa Güvenliği Nasıl Sağlar?

Paykasa sisteminin kendi güvenlik ağlarının birkaç çeşit olduğu bilinmektedir. Bu özelliği, kişilerin internet alışverişlerinde rahatlamalarına yardımcı olmaktadır. Öyle ki paykasa tercih edeceğiniz zaman sistem size kişisel bilgilerinizi dahi sormaz. Yalnızca 16 haneli kodu girmeniz alışveriş yapabilmeniz için yeterli olmaktadır. Bu bakımdan paykasanın diğer yöntemlere nazaran daha profesyonel ve korunaklı olduğu görülmektedir.

Kişisel veriler, kredi kartı bilgileri, banka hesap detayları sorulmadan alışveriş yapmak mümkün olmaktadır.

Paykasa İnternette Nasıl Kullanılır?

Paykasayı internet alışverişlerinde güvenli şekilde kullanmak isterseniz yapmanız gereken ilk iş üye olmaktır. Üyelik sonrasında kart satın alabilirsiniz. Sonrasında alışveriş adresinizin paykasa kabul edip etmediğine göz gezdirmelisiniz. Kabul etmesi halinde ödeme kısmına geldiğinizde paykasa kısmına tıklamalısınız. Bu noktada elinizdeki kartın 16 haneli rakamını girmelisiniz.

Rakamları girdikten sonra onay vermeli ödemeyi yapmalısınız. Paykasanın güvenli olmasını sağlayan yönlerinden biri tek kullanımlık olmasıdır. Arkasında para bırakmadığı için tek seferde kullanıp kartın aktifliğine son verilmektedir. Bu nedenle dolandırılma ya da paraya el koyma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Güvenli Paykasa Alış