Paykasa

İnternet üzerinden güvenilir şekilde alışveriş yapmayı tercih eden on binlerce kullanıcı önce paykasa ile işlem yapmaktadır. Paykasa hem güvenli hem de hızlı olduğu için kısa sürede kabul edilmiş ve birçok kişi tarafından başarılı bulunmuştur.

Paykasa kullanmayı seven binlerce kişi, kartın çok yönlü avantajlarının olduğunu dile getirmektedir. Bu bakımdan paykasa kullanan ve memnun kalmayan kişi yoktur. Özellikle internet gibi güvenliğin çok uç sınırlarda olduğu bir âlemde, paykasa oldukça güven verici bulunmaktadır. Dolayısıyla paykasa üyelerinin gün geçtikçe arttığını söylemek çok da yanlış olmayacaktır.

Paykasa Nedir?

Paykasa için yapılabilecek en kapsamlı tanım e-ticaret kartı olduğudur. İnternet üzerinden ödeme işlemi yapılmak istendiğinde paykasa kart kullanılmaktadır. Bu kartı kullanabilmek için birkaç ufak adım atmanız ve üyeliğinizi gerçekleştirmeniz istenmektedir. Sonrasında istediğiniz gibi güvenle alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa kartın ön ödemeli bir sanal kart olduğunu söylemek doğrudur. Ön ödemeli sanal kart sayısında artış olsa da birçok kişi en güvenilir kartın paykasa olduğunu bilmektedir. Köklü ve bir o kadar da kullanışlı bir kart olan paykasa, binlerce kişiye kazandırarak alışveriş yapma şansı sunmaktadır.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa kart satın alabilmek için yapmanız gereken ilk iş doğru bir adrese yönelmektir. Doğru adres, paykasa konusunda güvenilir bir hizmet veren, kaliteli adreslerden olmalıdır. Aksi halde dolandırıcılık ya da güvenlik problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Doğru adresi bulduğunuzda öncelikle adrese üye olmanız istenmektedir. Üyelik formunu doldururken şahsi sorulara doğru ve eksiksiz şekilde cevap vermelisiniz. Sonrasında onay verip size gönderilen aktivasyon linkine tıklamalısınız. Üyelik sonrasında hangi paykasa kartı alacağınızı belirlemeli, ücretini yatırmalısınız.

Paykasa Kart Çeşitleri

Paykasa kartlar birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Çeşitleri belirleyen ana unsur ise limitlerdir. Her kartın kendi içinde limitleri bulunmaktadır. Bu limitleri kendi hesabınıza göre seçip kartlardan size uygun olanı alabilme hakkınız vardır.

En düşük limitli paykasa kartlar 10, 15, 20 Euro limitli olan kartlardır. Bunların yanında en çok tercih edilen orta limitli kartlar 50, 60, 75, 100 Euro limitli olanlardır. Kişiler tercih ederlerse daha yüksek limitli olan 150, 200, 250, 1000 Euro limitli paykasa kartları da satın alabilmektedir. Kartların hepsi belli ücret karşılığında satılmaktadır.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa kartları kullanabilmeniz için her kartın size özel numarası olduğunu bilmelisiniz. Her kartta 16 haneli numaralar yer almaktadır. Bu numaraları kimseyle paylaşmamalısınız. Her kartın tek kullanımlık olduğunu da asla aklınızdan çıkarmamalısınız. Kaç Euro limitli olursa olsun bir kartı kullanabilmek için tek hakkınız bulunmaktadır. Dolayısıyla bir seferde tüm kartı tercih etmelisiniz.

İnternet alışverişinde, bahis sitelerinde ya da online oyunlarda paykasa kart tercih edebilirsiniz. Kartlarınızın çok yönlü kullanımı sayesinde birkaç dakika içinde ödeme işlemi yapılmakta ve güvenliğiniz riske atılmadan finansal işlemler tamamlanmaktadır.