100 Euro Paykasa Kart Satın Al

100 Euro Paykasa Kart Satın Al, Paykasa kart kullanıcılarının hemen hepsi, kartın günlük hayatı ne denli kolaylaştırdığını dile getirmektedir. Ne kadar kullanışlı ve etkili bir kart olduğu herkes tarafından bilindiği için zamanla kullanıcı sayısı da aramaktadır. Düzenli olarak internet alışverişi yapan ya da sanal oyunları oynamayı tercih eden kişiler, paykasa ile diledikleri gibi ödeme yapabilmektedirler. Bununla beraber paykasa alım şartlarını iyi bilmek, doğru ve eksiksiz şekilde kayıt olup ödemeleri yapmak da önemlidir.

Paykasa kartların birbirinden farklı çeşitleri vardır. Kişi, ihtiyaçlarına bağlı kalarak bu kartlardan herhangi birini satın alabilmektedir.

Paykasa Kart Limitleri

100 Euro Paykasa kartlar en az 10 Euro limiti ile başlamaktadır. 10, 15, 20,25, 30 ve 50 Euro değerindeki paykasa kartlar, düşük limitli olarak bilinen kartlardır. Bunun yanında bu kartların biraz daha yüksek oranları da bulunmaktadır. 60, 100, 150, 200 Euro değerindeki paykasa kartlar da özellikle alışverişlerde çok sık tercih edilen limitlerdir. Bu limitlerin yeterli olmadığı durumlarda en yüksek limitli paykasa kartları tercih edilebilmektedir.

Yüksek limitli paykasa kartlar 250, 500 ve 1000 Euro değerindeki kartlardır. Bu kartları satın almak istediğinizde de güvenilir ve doğru bir adrese yönelmeyi ihmal etmemelisiniz.

100 Euro Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kartlar arasından 100 Euro değerindeki kartı tercih etmek istediğinizde satış adresini iyi belirmelisiniz. Reseller arasından size uygun olanı seçip sonrasında üyelik oluşturmalısınız. Yasal olan sitelerin hiçbirinde üyelik olmadan paykasa satışı mümkün değildir. Üyelik formunu doldurduktan sonra 100 Euro değerindeki kartı seçmelisiniz.

Kartınıza karar verdikten sonra kart ücretini hesap numarasına girmelisiniz. Parayı yatırdıktan sonra kart sahibi olabilirsiniz.

100 Euro Paykasa Kart Ne Kadar?

100 Euro Paykasa Paykasa kart fiyatları devamlı değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin temelinde yer alan ilk unsur döviz kurlarıdır. Euro değerinde olan paykasa kartları TL üzerinden alsanız da dövizle doğrudan ilişkili kabul edilmektedir. Dolayısıyla şu an için 520 TL olan 100 Euro değerindeki paykasa kart, yarın 600 TL olabilmektedir. Döviz kurlarını takip etmek ve alım öncesinde detaylı araştırma yapmak bu bakımdan önem taşımaktadır.

Paykasa Fiyatları