Astropay Satın Al

Astropay Satın Al, Astropay son dönemlerin en popüler kartları arasında yer almaktadır. Kısa süre içerisinde ödeme yapmak istediğinizde bu kartı kullanarak yapabilir, internet alışverişlerinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Astropay kart, sanal kartlardan bir tanesidir. Ön ödemeli kartlardan olması, internet üzerinden işlem yapabilmeyi kolaylaştırmaktadır. Birkaç dakikalık işlemin ardından ne almak isterseniz alabilir, kolayca ödemesini gerçekleştirerek herhangi bir riske girmeden dilediğiniz gibi işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay için tercih edebileceğiniz en doğru adrese yönelmeyi unutmamalısınız. Aksi halde bu alanda açılmış yüzlerce siteden kötü niyetli olanlara denk gelebilirsiniz.

Astropay Nasıl Alınır?

Astropay alabilmek için yapabileceğiniz ilk iş satış yapan adres bulmaktır. Yüzlerce astropay satan adres vardır fakat bu adreslerin hangisinin güvenilir olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Adresleri tercih edip güvenilir bulduktan sonra üyelik oluşturmanız istenmektedir. Siteye üye olmadan size kart satması mümkün değildir.

Üye olabilmek için size sorulan isim, soy isim, doğum tarihi, cinsiyet sorularına cevap vermeniz gerekmektedir. Bununla beraber cep telefonu ve mail adreslerinizi de doğru şekilde vermeniz istenmektedir. Üyeliğinizi tamamlayıp onaylıyorum, 18 yaşından büyüğüm kısımlarına tıklamalısınız.

Size gönderilen onay linkine tıklamalı ve kartı alabilmek için hazırlığınızı tamamlamalısınız.

Astropay Al

Astropay kart almak için üye olduğunuz sitede hangi kartı alacağınız sorulacaktır. Kendiliğinden doldurulmuş limitlere sahip olan astropay kartlar, hazır şekilde satılmaktadır. Kullanmak isteyen kişiler, hesaplarına uygun olanı alabilmektedirler. Siz de hangi limitli karta ihtiyacınız varsa onu seçmelisiniz.

Seçtiğiniz kartın ücreti ne kadarsa sitede size verilen hesap numarasına göndermelisiniz. Sonrasında işlem tamamlanmış olacak ve astropay kart artık size özel hale gelecektir. Adres, bu işlemin sonunda size pin kodu verecektir. Bu pin kodunu kaybetmemeli, kimseyle paylaşmamalısınız. Kartı kullanabilmenizin tek yolu pin kodudur.

Hangi Astropay Kart Alınmalı?

Astropay kartları kendi içinde limitlerle çeşitlendirilmektedir. Bunun temel amacı herkesin kendi hesabına uygun olan kartı alıp hemen kullanmasıdır. Çok pratik ve oldukça güvenli olan bu sistem sayesinde aynı kart başkalarınca kullanılmadan devre dışı bırakılmaktadır. İhtiyacınız olan 10 Euro değerinde bir kartsa hemen alıp kullanıp sonra devre dışı bırakabilmektesiniz. Dolayısıyla güvenlik riski barındırmaması büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Astropay kartlar 10 Euro limiti ile başlamaktadır. Kişinin tercihinize bağlı olarak 15, 20, 25, 50, 60, 75, 80, 100 Euro limitleri çokça kullanılmaktadır. Bunun yanında daha yüksek meblağlarla işlem yapmak isteyen kişiler de 150, 200, 250 Euro değerinde astropay kartları tercih edebilmektedirler.

Astropay Kartlar Ücretli mi?

Astropay kart almak istediğinizde her kartın kendine özgü ücreti olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Her kart kendi içindeki limite bağlı olarak 75 TL’den başlayarak fiyatlandırılmaktadır.

Astropay kart fiyatları hakkında bilmeniz gereken en önemli detay fiyatların değişken olduğudur. Devamlı değişen bu fiyatlar, döviz kurlarına bağlıdır. Bu nedenle almadan önce muhakkak araştırmanız önerilmektedir.