Astropay

İnternet üzerinden kesintisiz ve güvenlik riski taşımadan alışveriş yapmak isterseniz astropay tercih edebilirsiniz. Astropay Türkiye’de henüz yeni kabul edilen ancak dünyanın pek çok noktasında oldukça köklü olan ödeme yöntemlerinden biridir.

İnternet üzerinden alışveriş yapma durumu artış gösterdikçe güvenlik riskleri de artmaktadır. Dolandırılmaların artmasına bağlı olarak binlerce kişi mağdur olmaktadır. Bu gibi bir durumun içine girmek istemeyen kişiler sanal ödeme kartlarına yönelmektedir. Sanal ödeme kartları size hem güvenlik açısından hem de pratiklik açısından fayda sağlayacaktır. Binlerce kişinin kullandığı astropay da bu kartlardan bir tanesidir.

Astropay Nedir?

Astropay için ön ödemeli sanal kart tanımı yapılmaktadır. Kişiler, kısa süre içerisinde alışveriş yapmak istediklerinde pratik işlem yapabilen astropay kartı tercih etmektedirler. Astropay ile anlaşmalı olan binlerce alışveriş sitesinde istediğiniz herhangi bir ürünü kolayca alabilirsiniz. Üstelik alışverişi yaparken sıradan bir kredi kartından herhangi bir farkı da yoktur. Sizin için hem güvenli hem de hızlı ödeme imkânı tanımaktadır.

Astropay birçok kişinin kullandığı kartlardan biridir. Kullanıcı yorumlarına göz gezdirildiğinde hem kolay olduğu hem de çok önerildiği gözünüze çarpacaktır. İşinizi kolaylaştırması, içinizi rahatlatması açısından astropay ile alışveriş yapmayı denemelisiniz.

Astropay Özellikleri

Astropay kart almak istediğiniz zaman bazı özelliklerini bilmeniz gerekmektedir. Her şeyden önce kartın kullanım detaylarını unutmamalısınız. Alışverişlerinizde kullanmak istediğinizde astropay limitinizi ister tek seferde isterseniz azar azar kullanma şansınız bulunmaktadır. Birçok sanal kartın aksine tek kullanımlık olmaması, astropayı daha kullanışlı kılmaktadır. Bunun yanında kartın kendisinin tek kullanımlık olduğunu da aklınızdan çıkarmamalısınız.

Astropay satın al kartı aldığınızda sistem size pin kodu verecektir. Kartı kullanıp içindeki limiti bitirdiğinizde pin kodu ve kart devre dışı kalacaktır. Aynı karta bir daha yükleme yapmanız söz konusu değildir.

Astropay Nasıl Alınır?

Astropay kart alabilmek için doğru ve güvenilir bir satış adresi bulmanız gerekmektedir. Sonrasında siteye üye olmanız ve kişisel bilgilerinizle iletişim detaylarınızı vermeniz istenmektedir. Site üyelik formunu doldurmanızın ardından size aktivasyon linki gönderecektir. Bu linke tıkladıktan sonra üyeliğiniz tamamlanmış olacak ve kart satın almak için hazır hale gelmiş olacaksınız.

Kart alabilmek için önce hangi kart limitini seçeceğinize karar vermelisiniz. Her kartın limiti aynı olmadığı için kararınızı verip ücretini hesap numarasına yatırmalısınız. Onay aldıktan sonra sistem size pin kodu gönderecek ve kartı kullanımınıza açacaktır.

Astropay Nasıl Kullanılır?

Astropay kart kullanımı tek seferliktir. Bu yüzden güvenli kabul edilmektedir. İçindeki limit bitene kadar kullanabilirsiniz ancak sonrasında herhangi bir yenileme ya da bakiye yükleme gibi bir durum söz konusu değildir. Bir kullanım sonrasında içindeki bakiye son bulduğunda kartın kullanım süresi de dolmuş olmaktadır.

Kartı alışveriş ödemelerinde kullanmanız için pin kodu yeterli olmaktadır. Tek bir tıkla istediğiniz gibi ödemeyi yapıp pin koduyla herhangi bir bilgi girmek zorunda kalmadan işlemi tamamlamanız mümkündür.