Havale İle Paykasa Nasıl Alınır?

Havale İle Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa almak için birkaç ödeme yöntemini denemeniz mümkündür. Bunun için tercih edebileceğiniz yöntemler özellikle kredi kartı ya da havale olmaktadır. Birçok kişi, bankamatik önüne gitmek istemediği için internet bankacılığından EFT ya da havale yöntemi ile paykasa kartını almayı düşünmektedir.

Avantajları bol bir sistem olan paykasa, kullanıcıların rahatlıkla alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Bu özelliği hem güvenli olması hem de hızlı işlem yapmasına dayanmaktadır. Bir kişi paykasa sahibi olabilmek için doğru adresi seçtiğinde işlemler en fazla birkaç dakika sürmekte ve sonrasında kolaylıkla onay almaktadır.

Havale ile Paykasa Nasıl Alınır?

paykasa satın almak için havle ile paykasa almak için önce tercih ettiğiniz adrese tıklamalısınız. Sonrasında üyelik formunu doldurmalı ve adresin üyesi olmalısınız. Üyelik formunu doldurduktan sonra yapılması gereken bir başka işlem kartlardan hangisini istediğinize karar vermektir. 10 Euro’dan başlayan ve 1000 Euro’ya kadar bulunan kart limitlerinden hangisini satın almak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir.

Kararınızı verdikten sonra ödeme yöntemine geçmelisiniz. Havale ile ödeme yapacaksanız hesabınızın olduğu bankanın hesap bilgilerine ulaşmalısınız. Hangi bankada hesabınız varsa havaleyi o banka üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. paykasa satın almak için ister internet bankacılığı ister cep telefonu üzerinden uygulama ile paranızı hesap numarasına aktarmalısınız.

Havale ile Paykasa Ne Kadar Sürede Alınır?

Havale ile paykasa alınmak istendiğinde bu işlem en fazla 15 dakika alacaktır. İşlem aynı bankanın iki ayrı hesabı arasında gerçekleştirileceği için herhangi bir gecikme ya da aksaklık yaratmayacaktır. Kimi bankalarda yoğunluk nedeniyle 15 dakikadan uzun sürebilmektedir ancak bu durum nadir görülmektedir. Bu bakımdan sizin paykasa alımı için havaleyi tercih etmeniz yüksek ihtimalle 15 dakika alacaktır.

Havale ile Paykasa Almak Güvenli mi?

Paykasayı havale ile almanın güvenliğinizi riske eden herhangi bir yolu yoktur. Kısa süre içerisinde istediğiniz gibi ödemenizi gerçekleştirebilir, onay verdikten sonra 16 haneli kodunuzu temin edebilirsiniz. Bu noktada tercih ettiğiniz adresin güvenilir olduğundan emin olmalısınız çünkü siber saldırı altında olan ya da sahte bir amaçla kurulmuş olan adresler bilgilere el koyabilmektedir. Bu bakımdan temkinli olarak alışveriş yapmak sağlıklı bir karardır.