Kullanım Şartları

İnternetten yapacağınız alışverişler için ya da oyun oynayabilmek için ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu ödemeleri yaparken tercih ettiğiniz teknik paykasa olacaksa bazı şartları yerine getirmeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Paykasa sayesinde istediğiniz an ödemelerinizi gerçekleştirebilir, alışverişlerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bu süreçte uygulamanın kusursuz şekilde işleyebilmesi için sizin de birtakım şartları sağlayabilmeniz gerekmektedir.

Paykasa kullanım şartlarını okuduktan sonra kart sahibi olmanız önerilmektedir. Sonrasında beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalmamak adına kullanım şartlarına hâkim olmak büyük bir avantaj elde etmenizi sağlayacaktır.

Paykasa Kullanım Şartları

Paykasa kullanım şartlarından ilki sözleşmenin okunması ve onaylanmasıdır. Sisteme üye olmaya karar verdikten sonra üye formunu doldurmanız istenmektedir. Üye formunu doldurduktan hemen sonra sizden son olarak sözleşme butonunu tıklamanız istenmektedir. Sözleşmeyi okudum ve onaylıyorum kısmına dokunmadan önce gerçekten okumanız önerilmektedir.

Sözleşmede yer alan ödeme koşulları, karşılıklı haklar ve uyulması gereken şartlar son derece önemlidir. Müşterinin sahip olduğu hakları bilmesi para yatırma, çekme, bozma sürecinde oldukça önemli kabul edilmektedir. Bununla beraber paykasanın da hizmet sınırları bu sözleşme ile net şekilde çizilmektedir.

Bilinmesi gereken bir başka kullanım şartı her kartın yalnızca tek bir kullanım hakkına sahip olduğudur. Kullandığınız kartlara tekrar yükleme yapmanız mümkün değildir.

Paykasa Kullanım Şartları Kimler İçin Geçerli?

Paykasa kullanım şartları 18 yaşından büyük herkes için geçerlidir. İşlemlerini paykasa ile yapmak isteyen ve sisteme üyeliğini yapan kişilerin bu şartlara uyması mecburi kabul edilmektedir. Dolayısıyla paykasa kullanmak istediğiniz zaman şartları yerine getirmeniz ve istisnasız şekilde karşılıklı kurallara uymanız mecburidir.

Kullanım şartlarını aktive edebilmek için sözleşmenin onaylanmış olması gerekmektedir. Bu bakımdan sözleşmeyi onaylayan herkesin bir paykasa üyesi olduğu kabul edilmektedir. İşlem yapabilmek içinse üyelerin şartlara uygun hareket etmeleri gerekmektedir.

Paykasa Kullanım Şartları Soruları Kime Sorulur?

Paykasa ile ilgili merak ettiğiniz her ne var ise müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz. Şartların yerine getirilmesi üzerinde araştırma yaptığınızda aklınıza takılan her şeyi 7 gün 24 saat dilimi içerisinde paykasa canlı destek hattına danışabilirsiniz. Üyelik oluşturma sürecinde paykasa kartlarını gerektiği gibi kullanabilmek, sorunsuz şekilde faydalanabilmek için kullanım şartlarına uygun hareket etmek gerekmektedir.