Otopay Satın Al

Otopay Satın Al, İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seviyorsanız en güvenli ödeme yöntemlerini kullanmanız gerekir. Öyle ki her ödeme yöntemi her sitede kurallara uygun şekilde kullanılmamakta ve art niyetli kişilerce suiistimal edilmektedir. Dolanıcılarla karşı karşıya kalmamak adına en güvenilir ödeme yöntemlerinden biri olan otopayı tercih edebilirsiniz.

Otopay son dönemlerde sık sık adından söz ettiren yöntemlerden bir tanesidir. Hem eğlenceli hem de bir o kadar güvenli alışverişler için otopay doğru bir tercih olacaktır. Herhangi bir siteden birkaç dakika içinde alışveriş yapabilir, ödemelerinizi çok da geç kalmadan istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Otopay Nedir?

Otopay için ön ödemeli sanal kart tanımı yapılabilmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapıldığında veyahut online oyunlar için herhangi bir ödeme gerçekleştirilmek istendiğinde otopay kart tercih edilebilmektedir. Bu kart sayesinde herhangi bir kişisel bilginizi gün yüzüne çıkarmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikle kredi kartı ya da banka kartı detaylarını internete sunmak istemeyenlerden biriyseniz otopay tam da size göre bir karttır. Birkaç dakikada sizden herhangi bir bilgi istemeden ödemeyi tamamlayan başarılı bir kart olduğu söylenebilmektedir.

Otopay Nasıl Alınır?

Otopay kartı satın alabilmek için doğru ve güvenilir bir satış adresi bulmanız gerekmektedir. Doğru adresi bulduktan sonra bu adrese üye olmanız istenmektedir. Üyeliğinizi tamamlayabilmek için bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeye özen göstermelisiniz. Bu sayede herhangi bir zorlanma olmadan üyeliğiniz onaylanmış olacaktır.

Satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için otopay kart çeşitlerinden size uygun olanı seçmelisiniz. Sonrasında kartın ücretini, sistemin hesap numarasına yatırmalısınız. Sistem onay verdikten sonra size pin kodu gönderecektir. Sonrasında kartın size ait olduğunu, kullanabileceğinizi bilmelisiniz.

Otopay Nasıl Kullanılır?

Otopay alıp kullanmak için bilmeniz gereken ilk detay tek kullanımlık olduğudur. İçerisinde bulunan limit bitene kadar kartı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Sonrasında kartın iptal edilmesi ve bir daha kullanılmaması gerekmektedir. Dolayısıyla kartı herhangi bir yükleme ya da yeniden kullanma gibi bir amaçla kullanmanız mümkün değildir.

Kartı kullanırken alışveriş yapacağınız adresin ödeme kısmına gelmelisiniz. Ödeme kısmında size ait olan otopay pin kodunu girmelisiniz. Sonrasında onay almanız ve ödemenizin geçerli olması birkaç dakika alacaktır. İşlem son bulduğunda otopay ile alışverişinizi tamamlamış olursunuz. Oldukça pratik ve son derece güvenli bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz.

Otopay Çeşitleri

Otopay kartın kendi içinde birkaç çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerin oluşturulması tamamıyla limitlere bağlıdır. 10 Euro’dan başlayan ve kendi içinde 1000 Euro limite kadar yükselebilen otopay kartlar bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz limite karar verip sonrasında ücretini yatırmanız gerekmektedir.

Her otopay kartın kendi ücreti bulunmaktadır. Ücretini yatırdıktan sonra size pin kodu verilmekte ve rahatça kullanabilmeniz sağlanmaktadır. Bu bakımdan pratik olduğunu söylemek mümkündür. Fiyatlarının ise döviz kurlarına bağlı olarak değişebileceğiniz aklınızda bulundurmanız gerekmektedir. Her alışınızda tekrar tekrar kontrol etmeniz önerilmektedir.