Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa kart, sanal ortamda sahip olabileceğiniz ön ödemeli kartlardan bir tanesidir. Düzenli olarak internet alışverişi yapabiliyorsanız ya da internet üzerinden ödeme yapacağınız bir oyun oynuyorsanız paykasa kartı tercih edebilirsiniz. Kartı temin edebilmek ve ödeme yapmak istediğiniz zamansa bankaları seçebilirsiniz.

EPAY firmasının anlaşmalı olduğu bankalardan herhangi biri üzerinden paykasa kartı alabilmeniz mümkün olmaktadır. Son derece güvenli ve hızlı olan bu işlem, anlaşma dışı olan bankalarla gerçekleştirilememektedir.

Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa kart alabileceğiniz bankaların başında İş Bankası gelmektedir. Türkiye genelinde en çok müşteriye sahip bankalardan biri olan İş Bankası, paykasa teklifini kabul etmiş ve anlaşmayla kart vermektedir. Yapılan anlaşma neticesinde başvuru yapanlar İş Bankası’na yönlendirilmekte ve kolaylıkla süreç tamamlanmaktadır.

İş Bankası dışında; TEB, Garanti Bankası, İNG Bank gibi bankalarla da anlaşmalar yapılmıştır. Bunlarla beraber Yapı Kredi Bankası ve Denizbank da paykasa kartı alabileceğiniz bankalardan birkaçıdır.

Finansbank’tan Paykasa Kart Alınabilir mi?

Finansbank da paykasa kart alınabilecek anlaşmalı bankalardan bir tanesidir. Sisteme üye olmak için başvuru yaptığınız zaman önce üyelik formunu doldurmanızı istemektedir. Üyelik formunu doldurduktan sonra sizlere hangi kartı almak istediğiniz sorulmaktadır. Her paykasa kartın limiti ve ücreti farklıdır. Limit arttıkça ücret de artmaktadır.

Alacağınız karta karar verdikten sonra sistem size hesap numarası göndermektedir. Finansbank üzerinden hesap numarasına ücreti yatırabilir, kolaylıkla paykasa kart sahibi olabilirsiniz.

Halkbank’tan Paykasa Kart Alınabilir mi?

Halkbank da diğer anlaşmalı bankalar gibi paykasa kart temin etme konusunda oldukça başarılıdır. Bu bakımdan pek çok kişi için tercih edilen güvenilir adreslerden olmaktadır. Halkbank’ı paykasa için tercih etmenizin en büyük avantajı herhangi bir hizmet bedeli istememesidir. Ekstra bir kesinti yapmadığı için ödemelerinizi kolaylıkla yapıp paykasa kart sahibi olabilmeniz mümkündür.

Halkbank en kapsamlı ve kalabalık müşteri kitlesine sahip bankalardandır. Dolayısıyla banka müşterilerinden biri olarak paykasa hizmetinden de yararlanmayı tercih edebilirsiniz. Hesap numarasına yatıracağınız kart ücreti ile birkaç dakika içinde siz de paykasa kart sahibi şanslı üyelerden biri olabilirsiniz.