Paykasa Kuponuna Kontör Yüklemek Mümkün mü?

Paykasa Kuponuna Kontör Yüklemek Mümkün mü?

Paykasa, sanal ortamda alışveriş yapmak isteyenler için en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Kredi kartı ya da banka kartı ile para yatırmaktan çekinen, kişisel bilgilerini internet üzerinden kullanmak istemeyen kişiler, paykasa ile bu isteklerini yerine getirebilmektedirler. Herhangi bir bilgi girmelerine gerek kalmadan yalnızca birkaç dakika içinde hem alışverişlerini yapmaları hem de güvenli şekilde para yatırmaları mümkün olabilmektedir.

Paykasa kartlarının kendi içinde özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikleri bilmek, kurallara uygun şekilde paykasa kullanmak, avantajlı olmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşamadan parasal işlemler tamamlanmaktadır.

Paykasa Kuponu Özellikleri

Paykasa kuponunun içerisinde belli bakiyeler vardır. Bu bakiyeler, kendiliğinden hazır kılındığı için sizin herhangi bir içerik eklemenize gerek kalmamaktadır. En düşük bakiyelerin 10, 15, 20, 25, 30, 40 Euro olduğu paykasa kartlarında ortalama kartların ise 50,60, 70, 100,150 Euro değerinde olduğu bilinmektedir. En sık kullanılan bu kartlar, internet dünyasında favori olarak tercih edilmektedir.

Paykasa kartlar arasında bakiyesi en yüksek olanlar ise yüklü ödeme yapılması gerektiğinde tercih edilmektedir. Yüklü para çekmek istendiğinde de bu kuponlar tercih edilebilmektedir. Yüksek oranlı paykasa kuponları ise 200, 250, 500 ve 1000 Euro değerlerinde olmaktadır. Tercihinize bağlı olarak bu oranları kullanmanız mümkündür.

Paykasa İçindeki Para Kuponu Nasıl Kullanılır?

Paykasa içerisinde yer alan parayı kullanabilmek için kartın geçerli olduğu adreslerde işlem yapmanız gerekmektedir. Öyle ki kartı kullanabilmek için oyunların, alışveriş adreslerinin ya da bahis sitelerinin paykasa onayını vermiş olması önemlidir.

Paykasa kart içerisinde yer alan paranızı ister ödeme yaparak isterseniz para çekerek de kullanabilirsiniz. Paykasa bozum olarak da bilinen bu işlemde paranın bozulmasını ve nakit olarak hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz.

Paykasa Kuponuna Kontör Yüklemek Mümkün mü?

Paykasa kuponları tek kullanımlık kuponlardır. İçerisinde bulunan parayı bitirmeniz halinde aynı kartı bir kez daha kullanabilmeniz mümkün değildir. Dolayısıyla aynı karta yeniden kontör yüklemesi yapmanız da söz konusu olmayacaktır. Bu durumda paykasa kartı kullanmaya devam etmek niyetindeyseniz yapmanız gereken bakiyesi size uygun olan yeni bir kartı almaktır.