Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al

Ön ödemeli sanal kartlara olan ilgi arttıkça paykasa gibi güvenilir olanlar ön plana çıkmaktadır. ucuz kredi kartı ile whatsapp destekli olarak veya mobil ödeme yaparak paykasa satın alma işlemini yapabilirsiniz. Binlerce kişi tarafından kullanılan ve herhangi bir şikâyet dahi almayan paykasa her geçen gün daha fazla üye kazanmaktadır. Birçok avantaja sahip olan bu kart sayesinde hem alışverişlerinden keyif almak hem de güvenlik sebebiyle kaygı duymamak mümkündür.

İnternetin her geçen gün daha fazla kullanılır olması özellikle alışverişlerde yoğun şekilde tercih edilmesini mümkün kılmaktadır. Alışverişinizi yaparken internete kişisel bilgilerinizi ya da banka kartı detaylarınızı vermek istemeyebilirsiniz. Bu gibi bir durumda kullanabileceğiniz en güvenli kart, paykasa olacaktır. Üstelik paykasayı satın almak en fazla birkaç dakikanızı alacaktır.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa kart satın almak istediğinizde yapabileceğiniz ilk şey doğru adresi bulmaktır. Güvenilir Paykasa kart sattığını iddaa eden on binlerce adres olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Güvenilir olduğuna inandığınız bir adresten paykasa kart almanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Ucuz Paykasa kart satın almak istediğinizde zaman kaybetmeden başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Doğru adrese başvuru yaparken sizden adrese üye olmanız istenmektedir. Üyelik formunu doldururken doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinizden emin olmalısınız. Sonrasında onay vermeniz ve adresin size gönderdiği aktivasyon linkine tıklamanız gerekmektedir.

Paykasa Kartları Nasıl Alınır?

Üyeliğinizi tamamlamış olduğunuz adreste yapmanız gereken bir başka işlem ise kartlara karar vermektir. Paykasa kartın içerisine önceden yüklemeler yapılmıştır. Her kartta belli bakiyeler bulunmaktadır. Siz bu kartlardan dilediğiniz herhangi birini seçip daha sonra almak için işlem yapabilirsiniz.

Paykasa kartlardan hangisini alacağınıza karar verdiyseniz tıklamalı ve ücretini görmelisiniz. Ücretini size verilen hesap numarasına yatırmalısınız. Hesap numarasına yatırdıktan sonra kart sizin olacaktır. Mobil ödeme yaparakta kolayca parayı yatırabilirsiniz.

Paykasa Ne Kadara Alınır?

Paykasa kartları satın alabilmek için öncelikle her kartın fiyatının bilinmesi gerekmektedir. Bunun yanında kart limitlerine göre adım atmanız önerilmektedir. En düşük paykasa kart 10 Euro limitli olan karttır. 78-80 TL gibi bir ücreti olan kartın yanında en yüksek limitli kart ise 1000 Euro limitli paykasa karttır.

Birçok kişi paykasa kartlar arasından 50, 100,150 Euro limitli kartları satın almaktadır. Hem ücretleri çok yüksek olmayan hem de kullanım alanı daha geniş olan bu kartlar, internet üzerinden para yatırmak istediğinizde dilediğiniz gibi yardımcınız olabilecektir.

Paykasa Fiyatları Değişir mi?

Paykasa satın alacağınız zaman aklınızda olması gereken en önemli şey ücretlerdir. Birçok kişi paykasada fiyatlar çok çabuk değişiyor diye düşünmektedir. Bunun temelinde paykasanın dövizle çalışması yatmaktadır. Döviz kurlarında meydana gelen ani değişimler, paykasa fiyatlarının da oynamasını sağlamaktadır. Dolayısıyla kart almak istediğinizde önce bir piyasa araştırması yapmanız faydalı olacaktır.

Birçok kullanıcı paykasa kart almadan önce üye oldukları adresin müşteri hizmetlerini aramaktadır. Müşteri hizmetleri, döviz kurları hakkında fiyat bilgilendirmesi yapıp kartları almanız için size yardımcı olabilmektedir. Bu sayede doğru adımı atmak biraz daha kolaydır.