Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al, Kredi kartı kadar net şekilde çalışan ancak ondan çok daha güvenli kabul edilen paykwik, son dönemlerde daha da yaygın kullanılmaktadır. Binlerce kişinin tercih ettiği bu kart sayesinde internette dolandırılma sayılarında ciddi bir azalma olduğu görülmektedir.

Herhangi bir siteden alışveriş yapmak istediğinizde paykwik kullanabilmeniz mümkündür. Paykwik kullandığınızda ne kişisel bilgilerinizi ne de banka verilerinizi girmeniz istenmemektedir. Kolayca alışverişinizi tamamlayıp güvenli şekilde siteden ayrılabileniz mümkün olmaktadır. Son derece basit ve bir o kadar da güvenli görünen bu sistem gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanmaktadır.

Paykwik Nasıl Alınır?

Paykwik kartları alabilmek için size göre güvenli olan adreslerden birini seçmelisiniz. Birçok internet sitesi paykwik sattığını vurgulamaktadır ancak doğru adresi bulmak, güvenli kart için önemlidir. Bu bakımdan önce siteyi belirlemeli daha sonra üyeliğinizi oluşturmalısınız. Üyelik için sizden kişisel bilgileriniz ve iletişim detaylarınız istenecektir. Bilgilerinizi doğru girmeniz, kart sahibi olabilmeniz için önemlidir çünkü size cep telefonu ya da mail üzerinden aktivasyon linki gönderilecektir.

Aktivasyon linkine tıkladıktan hemen sonra onay vermeniz ve paykwik kart sahibi olabilmeniz mümkün olmaktadır.

Paykwik Çeşitleri

Paykwik de diğer sanal kartlar gibi kendi içinde bakiyeli olarak satılmaktadır. Kişi satın almak istediği kartı önceden bilmekte ve bu şekilde başvuru yapmaktadır. En düşük paykwik kartı 10 Euro olarak bilinmektedir. Bunun yanında en yüksek kart ise 1000 Euro değerinde satışa sunulmaktadır. Kişi, tercih ettiği aralıkta kart limiti alabilmektedir. İki limit arasında 15, 20, 25, 50, 60, 75, 100 Euro gibi birçok kart çeşidi bulunmaktadır.

Paykwik almak istediğinizde bu limitlere karar verip sonrasında ücretini yatırmalısınız. Onay verilmesinin ardından kart artık sizindir.

Paykwik Kart Fiyatları Nedir?

Paykwik kart fiyatları dövizle doğrudan ilişkilidir. Kartın kendisine ödeyeceğiniz miktarı TL üzerinden ödeyecek olsanız da bakiyesi Euro olduğu için döviz kurlarında meydana gelen herhangi bir oynama, kartların fiyatlarında da değişmelere neden olabilmektedir.

10 Euro değerindeki paykwik kart bugün 75-80 TL iken yarın herhangi bir oynama ile 70 ya da 90 TL olabilmektedir. Bu bakımdan önce adresin müşteri hizmetlerini arayıp döviz kurları hakkında fiyat araştırması yapmak sonrasında paykwik kart almak daha sağlıklı bir karar olacaktır.