Ukash Satın Al

Ukash

İnternet üzerinden alışveriş yapıyorsanız kendinizi güvenceye almalısınız. Ne kadar dikkatli ve temkinli olursanız internet dünyasının korkutucu yüzünden o kadar korunabilirsiniz. Bunun için düzenli şekilde güvenlikli alışveriş yapmanız önerilmektedir

Son dönemlerde sıkça bahsi geçen ve deneyen herkesin memnun kaldığı sanal ödeme yöntemleri, internet alışverişlerini daha güvenli kılmaktadır. İnternet üzerinden herhangi bir şey aldığınızda ne kimlik bilgileri ne de banka bilgileri vermek zorunda kalmamanız mümkündür. Ukash bu alanda tercih edilen en kapsamlı ön ödemeli sanal kartlardan biridir. Hem yeniler arasında yer alan hem de gerçekten tüm yenilikleri kapsayan bir tasarımı vardır. Bu bakımdan binlerce kişinin kullandığı ve olumlu dönüt verdiği görülmektedir.

Ukash Nereden Alınır?

Ön ödemeli sanal kartlar, Türkiye üzerinde bayilik ile satılabilmektedir İnternet üzerinden yasal satış sayfalarını bulmak bu bakımdan büyük önem taşımaktadır zira bu alanda binlerce adres olduğu bilinmektedir. Sanal kart sattığını söyleyen ancak tamamıyla sahte olan bu adresler, dolandırıcılık amacıyla kurulmaktadırlar.

Doğru adresten ukash aldığınızda garantili ve güvenceli bir alışveriş yapmış olursunuz. Birkaç dakika içinde dilediğiniz gibi ödemelerinizi yapıp kartla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ukash Kaç Paraya Alınır?

Ukash sanal kartı doğru adresten alırken fiyatlarını kontrol etmeyi unutmamalısınız. Her kartın kendi kapsamında bazı fiyat kriterleri bulunmaktadır. Bu duruma etki eden en önemli özellik limitlerdir. Limiti düşük olan kartı aldığınızda karta ödediğiniz para da az olmaktadır. Limit ne kadar artarsa kartın ücreti de bir o kadar artmaktadır.

Ukash kartların en az 10 Euro limitle başladığı görülmektedir. Kartların ödemelerini ise TL üzerinden yapmanız istenmektedir. Her ne kadar TL ödemesi yapılıyor olsa da dövizin fiyatlar üzerinde etkili olduğu unutulmamalıdır. Bu bağlamda muhakkak fiyat araştırması yapılmalı sonra kart alınmalıdır.

Ukash Nasıl Kullanılır?

Ukash kullanımı için size verilen kod numarası yeterli olmaktadır. Herhangi bir adreste ödeme yapmanız gerektiği zaman ödeme kısmından ukash kartı tıklamanız istenmektedir. Sonrasında kartın sahip olduğu 16 haneli kod numarasını girmelisiniz. Numaradan hemen sonra onay almanız ve ödemeyi tamamlamanız mümkündür. En fazla birkaç dakika süren bu işlem hem çok pratik hem de oldukça güvenli kabul edilmektedir.

 Ukash Kaç Kez Kullanılır?          

Ön ödemeli sanal kartları güvenli kılan en önemli unsur tek kullanımlık olmalarıdır. Sizden sonra kimse kullanmadığı için kartın iptal edilmesi, güvenliği üst düzeye çıkarmaktadır. Ukash kart da diğer sanal kartlar gibi yalnızca 1 kez kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan bakiye son bulduğunda kart iptal olmakta ve bir daha kullanılmamaktadır.

Kartınızın içindeki limiti ne kadar yüksek alsanız da kullanım süresi değişmemektedir. İçerisinde bulunan Euro son bulduğunda devre dışı kalmaktadır. Bu noktada pek çok kişi bir daha yükleme yapılabilir mi sorusunu sormaktadır. Ukash karta herhangi bir defa yükleme yapılamamaktadır.